Результати роботи Методологічного центру «СвітОсвіт» можна оцінити по роботі педагогів, розвиток та підвищення кваліфікації яких здійснює центр.

28 лютого 2020 р. Український аграрний ліцей та Українську дитячу академію відвідали народні депутати України – голова комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак і його заступник Сергій Колебошин.

«Вперше наше знайомство з ліцеєм у нас відбулось ще влітку, а сьогодні ми завітали в Український аграрний ліцей, як до гарних знайомих. Це було пів року тому і навіть за цих пів року ми побачили нові якісні зміни. Ми бачимо, що ліцей розвивається і це важливо. Діти щасливі, захоплені процесом. Ти дивишся на їх обличчя і бачиш, що вони щасливі, зацікавлені навчанням, справді займаються саморозвитком. Це гарна динаміка», – відзначив Сергій Бабак.

«Ми хотіли б, щоб такий сучасний підхід до навчання та виховання був впроваджений у всіх державних школах. Приватні школи - це авангард якісної освіти в Україні: вони перші впроваджують новітні методики і технології. Ми хочемо, щоб ці провідні навчальні техніки були доступні і для державних шкіл, аби вчителі у будь-якій українській школі мали доступ до них і впроваджували в себе», – пояснив Сергей Бабак.

Більше відгуків про діяльність експериментальних майданчиків Методологічного центру «СвітОсвіт» можна переглянути та прочитати за посиланнями:

 


 

Ви також можете залишити відгук про співпрацю з нами