Експериментальні майданчики

Методологічний центр «СвітОсвіт» розпочав свою діяльність у 2017 році з вивчення світових освітніх практик та створення на основі них закладів освіти, що стали експериментальними майданчиками впровадження освітніх інновацій.

Приватний заклад  «УКРАЇНСЬКИЙ аграрний ліцей»  – це сучасний заклад освіти, який здійснює розвиток молоді за академічним та професійним спрямуванням з метою формування компетенцій ХХІ століття.

АКАДЕМІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ліцею пропонує учням здобуття загальної середньої освіти та допрофесійної підготовки за новою моделлю освіти, яка побудована на основі світових освітніх інновацій.

Місія закладу – формування нової дієвої генерації українців. Візія – Український аграрний ліцей це мережа освітніх закладів по всій Україні, що спрямована на підготовку активної й ініціативної молоді, які проактивні з метою особистісного розвитку та країни.

Основними перевагами академічного відділення ліцею є:

 • студійна система навчання;
 • тьюторський супровід розвитку здібностей та інтересів кожного ліцеїста;
 • система іншомовного занурення, що допомагає в досконалому оволодінні двома іноземними мовами;
 • інтегроване навчання з метою формування цілісної картини світу та практичних навичок життєдіяльності;
 • формування здатності вчитися впродовж життя;
 • інформування про можливості аграрного сектору через залучення до різноманітних проектів;
 • підготовка до майбутнього вибору професії.

 

Маємо надію, що відео-репортаж каналу 1+1 допоможе вам краще зрозуміти інновації закладу та оцінити їх

 


 

Із вересня 2018 року розпочала свою роботу  Філія Українського аграрного ліцею в Тишківській ОТГ (Кіровоградська обл.)

Особливо важливим на етапі підготовки роботи філії було не оформлення її класів у брендовому стилі УАЛ, а зміна свідомості та підходів роботи педагогів, які будуть залученні до впровадження нової моделі освіти. Проте це стало можливим завдячуючи роботі Методологічного центру «СвітОсвіт», який впродовж декількох місяців проводив тренінги, майстер-класи та вебінари для колег із філії та постійно здійснює освітній супровід їх діяльності.

Завдяки створенню філії УАЛ в сільській територіальній громаді стало можливим:

 • запровадження інноваційного формату освіти в сільській місцевості;
 • мотивація учнівської молоді до знайомства з сучасним аграрним сектором та вибором професії;
 • реалізація проектів молоді для розвитку громади;
 • студійна модель розвиток інтересів, здібностей дітей села та громади в позаурочний час.

 

Детальніше про відкриття Тишківської філії УАЛ можна переглянути тут:

 


 

У 2018 році методологами центру «СвітОсвіт» створено Приватний заклад дошкільної та загальної середньої освіти  «Українська дитяча академія»  – сучасний ліцензований освітній заклад, який здійснює навчання та розвиток дітей за інноваційними світовими методиками, які сприяють формуванню бажання пізнавати нове, навчатись у задоволення та готують до майбутнього в усіх його проявах.

Місія закладу – формування успішного покоління українців готових до майбутнього. Візія – мережа дитячих академій по всій Україні, що спрямована на розвиток українців, здатних бути проактивними у житті та готовими до змін в сучасному світі. У закладі функціонуватимуть різновікова дошкільна група, початкові класи, навчаються учні, які здобувають базову середню освіту.

Методологія Української дитячої академії фокусує свою увагу на підготовці дітей до повсякденного життя та орієнтована на формування компетенцій майбутнього. Інтегровані та білінгвальні студії, іншомовні прогулянки, тематичні дні, майстер-класи та освітні подорожі, організовані в Українській дитячій академії, допомагають дітям почуватися впевнено в сучасному світі.

У закладі створено освітнє та розвивальне середовище, у якому кожна дитина є щасливою, здоровою, самодостатньою особистістю, яка здатна до самостійної діяльності, самореалізації, критичного та креативного мислення. Тьютори закладу докладають максимум зусиль, щоб розкрити індивідуальні таланти дітей, які стануть запорукою успішного майбутнього та створюють усі необхідні умови для практичного використання набутих знань.

В Українській дитячій академії налічується більше 20 освітніх студій, які відповідають дитячим інтересам: театральна, дослідницька, медіа, кулінарна студії, студія розвитку пам’яті та логіки та багато інших, які функціонують на основі проектної діяльності та результативної освіти. В закладі для кожної дитини створено індивідуальний освітній маршрут, який передбачає навчання та розкриття творчого потенціалу відповідно до вікових особливостей дитини.

Супровід підготовки та розвитку методології закладу здійснюють методологи центру СвітОсвіт». Дитяча академія здатна стати експериментальним майданчиком для активних педагогів-новаторів, готових до радикальних змін в освіті, які мають бажання впроваджувати методологію нашого закладу в своїх освітніх середовищах.

Освітні послуги та форми підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводяться на локаціях Української дитячої академії (дошкільна, початкова, базова середня освіта) та Українського аграрного ліцею (профільна середня освіта).