Про заходи

Розвиток освіти в сільських об’єднаних територіальних громадах є однією із цілей роботи Методологічного центру «СвітОсвіт». Методологи пропонують освітянам такі послуги:

  • Збір та аналіз інформації, що пов’язана з забезпеченням якісних освітніх послуг в об’єднаних громадах України.
  • Планування розвитку мережі навчальних закладів громади, яке включає завдання аналізу сфери освіти, розробки та реалізації сценаріїв оптимізації (в тому числі на базі моделі «опорних шкіл»).
  • Підтримка у створенні стратегічного плану розвитку освіти в ОТГ або закладі.
  • Розвиток педагогів з метою впровадження передових практик освітнього та особистісного розвитку учнівської молоді.
  • Моделювання ефективної системи демократичного менеджменту в заклад освіти громади та підготовка управлінців до її впровадження.
  • Організація співпраці з учнями та батьківською громадськістю для спільної реалізації планів щодо підвищення якості освіти в закладах громади.

 


 

 


 

Фінансування заходів

Джерелами фінансування форматів розвитку освіти в ОТГ є кошти місцевих бюджетів, кошти фізичних та/або юридичних осіб, інші власні надходження закладу освіти та/або його засновника, інші джерела, не заборонені законодавством.

Меценатами організації підвищення кваліфікації освітян з об’єднаних територіальних громадах часто стають меценати, зокрема аграрні підприємства, що входять до  Всеукраїнської аграрної ради  .

Більше дізнатися про можливості співпраці з освітянами з ОТГ ви можете зателефонувавши за номером телефону:  +380987100701