Про заходи

Методологи і тренери Громадської організації «СвітОсвіт» з метою сприяння популяризації реформаційних змін в освіті Україні на усіх її рівнях, підвищенню престижу професії педагога, поширенню кращих світових та вітчизняних практик серед освітян України організовують освітні подорожі в заклади освіти, що впроваджують інноваційні методики, зокрема Приватний заклад  «Український аграрний ліцей» (середня профільна освіта)  та Приватний заклад дошкільної та загальної середньої освіти  «Українська дитяча академія» (дошкільна, початкова та базова середня освіта).

Детальніше про проведені заходи ви може дізнатися на Facebook сторінці СвітОсвіт:

 


 

Методологами центру доведено, що дієвою формою розвитку професіоналізму педагогів є освітні тури в зарубіжні заклади освіти з метою вивчення кращих світових практик, адже вони допомагають зануритись в освітній процес та поспілкуватися з колегами-педагогами з інших країн, проаналізувати їх досвід, виокремити та впровадити освітні інновації.

Естонія є надійним партнером України у розвитку освіти та демонструє лідируючі позиції освітньої діяльності шкіл за результатами міжнародного дослідження PISA. За підтримки нашого партнера Цільової установи «INNOVE» ми організовуємо освітні тури в заклади початкової, середньої та старшої школи цієї країни.

Детальніше про проведені тури ви може дізнатися на Facebook сторінці СвітОсвіт:

 


 

Фінансування освітніх подорожей і турів

Джерелами фінансування освітніх подорожей і турів є кошти місцевих бюджетів, кошти фізичних та/або юридичних осіб, інші власні надходження закладу освіти та/або його засновника, інші джерела, не заборонені законодавством.

 


 

Визнання результатів

За результатами проходження підвищення кваліфікації у міжнародному освітньому турі педагогічним працівникам видається документ про підвищення кваліфікації від Цільової установи «INNOVE». Документ відповідає усім державним вимогам.

За бажанням ви також можете відвідати наші експериментальні заклади зателефонувавши за номером телефону:  +380987100701

 

Детальну інформацію про заплановані освітні тури можна оперативно дізнатися на Facebook сторінці СвітОсвіт